Hossa Property > 500/4526/OMS
890 000 PLN12 109 PLN za m2
WARSZAWA - URSYNÓW, Polki
MIESZKANIE
SPRZEDAŻ
Powierzchnia:
73,50m2
Liczba pokoi:
4
Własność:
Własność
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 / 3
Mieszkanie - Sprzedaż
WARSZAWA - URSYNÓW, Polki
Rynek
Wtórny
Piętro
1 / 3
Rodzaj mieszkania:
4-pokojowe
Rok budowy
2020
Rynek
Wtórny
Stan prawny:
Własność
Liczba pokoi
4
Winda
NIE
Domofon
NIE
Internet
NIE
Telewizja kablowa
NIE

Opis

Sprzedam piękny, nowy, wykończony, nigdy niezamieszkały apartament 4-pokojowy w Warszawie na Ursynowie, na nowopowstałym osiedlu o nazwie: Osiedle Poloneza.

Lokalizacja apartamentu (ul. Polki 5) łączy w sobie bliskość do centrum miasta, bliskość do sąsiedniej dzielnicy Mokotów, bliskość do lotniska Chopina, łatwy i szybki wyjazd z miasta (trasy S2 i S8) oraz ciszę i mnóstwo zieleni wokół. Ursynów to niepowtarzalny klimat i jednocześnie idealne położenie na mapie Warszawy. Najbliższe stacje metra: to Metro Imielin oraz Metro Wilanowska. Blisko inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający szybki dojazd do dworca autobusowego oraz do stacji metra i lotniska.

Z tego miejsca dotrzesz szybko i sprawnie na wyższe uczelnie tj. SGGW, SGH, Politechnikę Warszawską, Wydział Zarządzania UW. Łatwy i szybki dojazd na basen, siłownie, do sklepów np. Galerii Mokotów. W pobliżu przedszkola i szkoły.

Apartament ma 73,5m2, posiada dwie niezależne duże sypialnie, jasny, doświetlony gabinet, bardzo przestronny salon z aneksem kuchennym (aż 38m2!), dużą łazienkę oraz prawdziwą gratkę dla kobiet – garderobę, jako oddzielne pomieszczenie! Dodatkowym atutem jest balkon.

Apartament jest urządzony w wysokim standardzie, w trosce o każdy szczegół. Nad całym procesem, od projektu, aż do oddania urządzonego mieszkania, czuwał profesjonalny architekt wnętrz. Apartament jest wykończony w loftowym stylu, który jest podkreślony poprzez styl kuchni – proste fronty lakierowane (kuchnię wykonał stolarz na zamówienie). To stylowe wnętrze jest ocieplone przez dużą ilość drewnianych elementów.

W apartamencie jest zainstalowane nowoczesne oświetlenie, dodatkowo w kuchni pod szafkami górnymi (celem dodatkowego doświetlenia blatu roboczego), w każdej sypialni pod karniszami oraz w łazience pod szafkami i pod wanną są zamontowane paski LED, które nadają intymny klimat każdemu pomieszczeniu.

Do apartamentu trzeba dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 30 tys. zł.

Znakomita oferta!
Wyłączność pośrednika.
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!

Copyright © by Hossa Property 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób, wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Hossa Property jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Hossa Property w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późniejszymi zmianami).
Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267