test521/4526/OMS

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!!

Oferujemy do sprzedaży BARDZO ŁADNE MIESZKANIE 3-pokojowe na Ursynowie (Imielin) o powierzchni 67,31m2.
Wnętrze mieszkania urządzone bardzo funkcjonalnie i ze smakiem. Składają się nań: przestronny salon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, garderoba, toaleta i hol. Dokładne rozmieszczenie i powierzchnie pomieszczeń w załączonym planie mieszkania. Na podłogach w salonie, sypialniach i holu mozaika dębowa w bardzo dobrym stanie. Kuchnia i łazienki wykończone glazurą i terakotą. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie i wysokiej klasy sprzęt AGD. Podgrzewane lustro w łazience. Funkcjonalna garderoba wyposażona w meble w zabudowie. Wymienione okna PCV zaopatrzone w rolety wewnętrzne. Mieszkanie bardzo ciepłe, zadbane, w doskonałym stanie ogólnym – remont generalny w 2016 roku.

W lokalu zastosowano nowoczesne rozwiązania:
• Sieć LAN dostępna w każdym pomieszczeniu
• Modułowe gniazdka elektryczne (możliwość podłączenia wtyczki z każdej części świata)
• Kabel TV z anteny cyfrowej doprowadzony do gniazd we wszystkich pokojach
• Meble kuchenne w zabudowie + wysokiej klasy sprzęt AGD
• Wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe
• Dzwonek do drzwi z kamerą (możliwość podglądu i sterowania za pomocą aplikacji mobilnej)
• Alarm

Przynależna piwnica (1,44m2) na poziomie -1 oraz schowek (3m2) na piętrze, tuż obok mieszkania, do wyłącznego użytku właścicieli mieszkania.
Niski czynsz 775 PLN (w tym zaliczki na media).

STAN PRAWNY: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Możliwość założenia KW dla spółdzielczego własnościowego prawa lub przekształcenia w odrębną własność lokalu mieszkalnego z udziałem w gruncie. Możliwość finansowania zakupu kredytem.

BUDYNEK: Lokal usytuowany na 9 piętrze, bardzo zadbanego 11-piętrowego budynku z domofonem. Budynek ocieplony, z nową elewacją, odnowiona klatka schodowa (2015), nowa winda (2012), budynek po wymianie pionów i instalacji. Prężnie działająca spółdzielnia, regularnie przeprowadza remonty i ulepszenia. Miłe, kulturalne i spokojne sąsiedztwo. Bardzo czysta i zadbana okolica.

OKOLICA: W zasięgu ręki pełna infrastruktura handlowo-usługowa Ursynowa, która zapewnia wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy piekarnia, liczne sklepy, restauracje, banki, apteka, poczta, CH Galeria KEN Center, bazarek osiedlowy, kino, a także liczne lokale usługowe oraz placówki edukacyjne od żłobków i przedszkoli, po wyższą uczelnię. Znakomita komunikacja, a jednocześnie bardzo cicho. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony o 150 m od budynku; stacja Metra Imielin – 5 minut spacerem. Zielona i przyjemna okolica, opodal skwer, liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe, a także Las Kabacki (12 minut spacerem).

PARKING: Stanowisko parkingowe w garażu podziemnym, w budynku sąsiednim – płatne dodatkowo 30.000 PLN.
Możliwość parkowania na parkingu ogólnodostępnym obok bloku.

ATUTY
• Świetna lokalizacja
• Lokal jest bardzo słoneczny i przestronny
• Idealnie cicho
• Po generalnym remoncie
• Zabudowana garderoba
• Starannie odnowiony budynek – zarówno elewacja, jak i klatki schodowe oraz instalacje
• Znakomita komunikacja: STACJA METRA IMIELIN w odległości 5 minut pieszo; przystanek autobusowy obok bloku
• Niski czynsz – 775 zł (w tym zaliczki na media)

Znakomita oferta!
Wyłączność pośrednika. Współpraca na podstawie umowy pośrednictwa – pobieramy wynagrodzenie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości!
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230 tel. 510-118-267

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane zostały wg oświadczenia właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Copyright © by Hossa Property 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób, wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Hossa Property jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Hossa Property w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. 1993 Nr 47 poz. 211 z poźn. zm.).
Prezentowane ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny. Jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego – Ustawa z dn. 23 kwietnia 1964 r. (DZ.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.).

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267

22/4526/OGS

Masz biznes i potrzebujesz działki w SUPER lokalizacji, przy ruchliwej ulicy?

TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
Sprzedam ogrodzony, nieutwardzony plac, o pow. 438m2
Warszawa – Targówek – Elsnerów ul. Radzymińska/róg Deszczowej
(Usytuowanie: w mieście, przy trasie wylowej na Białystok)
Działka nr: 58/14

UWAGA! Możliwość zakupu również działki sąsadującej (58/3) o pow. 891m2 i utworzenia jednego dużego placu o pow. 1329 m2.
Aktualnie obie działki nie są oddzielone ogrodzeniem, co jest widoczne na zdjęciu.
Dotychczas były użytkowane jako jeden plac.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Działka o zbliżonym kształcie do prostokąta, na terenie płaskim, nieutwardzonym. Ogrodzona.
Dostępne wszystkie media: w załaczeniu mapa sieci uzbrojenia terenu.
Do działki podłaczono wodę i prąd; kanalizacja i gaz – możliwa instalacja.
Możliwość zainstalowania dużej reklamy na ogrodzeniu, od frontu działki. Dostęp 24/dobę – 7 dni w tygodniu.

Plac w pierwszej linii zabudowy od ulicy Radzymińskiej. Usytuowanie działki przy tej, bardzo ruchliwej, ulicy wylotowej z Warszawy w kierunku Białegostoku, zapewnia dużą widoczność.

Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie licznych zakładów handlowo-usługowych. Tuż obok Supermarket OBI.
W najbliższej okolicy duże osiedla mieszkaniowe.
Szerokie spektrum możliwości zagospodarowania terenu.

Teren działki jest objęty MPZP – UCHWAŁA Nr LXXXIV/2865/2006 RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 26 października 2006 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu osiedla Zacisze – Elsnerów.
Oznaczenie terenu w planie: UU21

Dopuszczalne przeznaczenie działki z MPZP:
– usługi różne, bez przesądzania ich profilu (z wyłaczeniem usług produkcyjnych)
– handel,
– gastronomia,
– rzemiosło,
– usługi bytowe,
– hotelarstwo oraz biurowość,
– maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowanej – 50%
– maksymalna wysokość zabudowy – 12 m tj. 4 piętra
– minimalny procentowy wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej – 20%
– na działce nr ew. 58/3 w ramach obiektu usługowego dopuszcza się realizację funkcji mieszkaniowej o maksymalnej powierzchni użytkowej 120 m2

Działka świetnie nadaje się na:
– stację paliw do pojazdów
– myjnię
– komis samochodowy,
– sprzedaż opon
– parking pojazdów flotowych lub firmowych,
– wulkanizację
– wiele innych

Opis okolicy:
– 8 minut do Centrum (5 km)
– 8 minut do trasy Toruńskiej – S8 (5 km)
– 4 minuty do stacji Metra Trocka (1 km)

Znakomita oferta! Gorąco polecam i zapraszam do rozmów!
Wyłączność pośrednika
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267

Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody Hossa Property jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267

512/4526/OMS

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!!

Oferujemy do sprzedaży BARDZO ŁADNE MIESZKANIE 3 – pokojowe na Ursynowie o powierzchni 61,2m2, zlokalizowane przy ul. Miklaszewskiego.

Bardzo funkcjonalnie urządzone wnętrze: przestronny salon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, toaleta i hall. Dokładne rozmieszczenie i powierzchnie pomieszczeń w załączonym planie mieszkania. Na podłodze w salonie i południowej sypialni bambus; we wschodniej sypialni deska dębowa; w hallu, kuchni i łazienkach gres. Kuchnia i łazienki wykończone glazurą. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie i sprzęt AGD. Nowe okna PCV.
Możliwość otworzenia kuchni na salon (jest projekt i dokumentacja).
Przynależna piwnica (3,12m2) na poziomie -1 oraz schowek (3,91m2) na półpiętrze. Niski czynsz 689 PLN (w tym media).
Mieszkanie bardzo schludne i zadbane, w bardzo dobrym stanie ogólnym – po generalnym remoncie. Do zamieszkania nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Kameralnie – tylko trzy lokale na piętrze.

BUDYNEK: Lokal usytuowany na parterze bardzo zadbanego 10-piętrowego budynku z domofonem. Budynek ocieplony, z nową elewacją, odnowiona klatka schodowa (2020), nowa winda (2010), budynek po wymianie pionów i instalacji zw,cw (2010) i CO (2009). Prężnie działająca spółdzielnia, regularnie przeprowadza remonty i ulepszenia. Miłe, kulturalne i spokojne sąsiedztwo. Bardzo czysta i zadbana okolica.

W cenie pozostaje w pełni zabudowana oraz komfortowo wyposażona kuchnia wraz z całym sprzętem AGD oraz wyposażenie łazienek.

STAN PRAWNY: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

OKOLICA: W zasięgu ręki pełna infrastruktura handlowo-usługowa Ursynowa, która zapewnia wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy piekarnia, liczne sklepy, restauracje, banki, apteka, poczta, CH Galeria KEN Center, bazarek osiedlowy, kino, a także liczne placówki edukacyjne od przedszkoli, po wyższą uczelnię. Znakomita komunikacja, a jednocześnie bardzo cicho – budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Indiry Gandhi.
Najbliższy przystanek autobusowy oddalony o 150 m od budynku; stacja Metra Imielin – 10 minut spacerem. Zielona i przyjemna okolica, opodal skwer; liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe.

PARKING: Możliwość parkowania na ogólnodostępnym parkingu obok bloku.

ATUTY:
* Świetna lokalizacja
* Lokal jest bardzo słoneczny i przestronny
* Idealnie cicho
* Nowe okna PCV
* Po generalnym remoncie
* Starannie odnowiony budynek – zarówno elewacja jak i klatki schodowe oraz instalacje
* Znakomita komunikacja: METRO IMIELIN w odległości 10 minut pieszo, przystanek autobusowy obok bloku
* Niski czynsz – 689 zł (w tym media)

Znakomita oferta! Wyłączność pośrednika.
Polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267

Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody Hossa Property jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267

509/4526/OMS

Apartament o powierzchni 96m2 usytuowany na ostatnim piętrze w eleganckim 7-piętrowym budynku na Mokotowie. Składa się z: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, gabinet, łazienka, hall, osobna toaleta. Bardzo wysoki standard wykończenia, na podstawie autorskiego projektu architekta wnętrz.
W cenie komórka lokatorska. Dodatkowo możliwy zakup dwóch miejsc parkingowych w garażu pod budynkiem w cenie 50 tys. zł (za dwa).
Podwyższony standard budynku. Bardzo eleganckie klatki schodowe. Recepcja, ochrona.
W zasięgu ręki dostępna pełna infrastruktura handlowo usługowa. Znakomita komunikacja – metro, tramwaj, autobus.

Oferta warta rozważenia! Polecam!
Nieruchomość dostępna wyłącznie w naszej firmie!

Zapraszam na prezentację apartamentu!
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267

Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody Hossa Property jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267

505/4526/OMS

Nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal jest bardzo przestronny, w znakomitej lokalizacji; dwustronny, po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, wykończony w najwyższym standardzie:
– nowa instalacja elektryczna
– nowe gniazdka i włączniki
– gładzie gipsowe
– nowy sprzęt AGD renomowanych firm (nieużywany, na gwarancji)
– nowe drzwi
– nowa zabudowa kuchenna wykonana na wymiar
– nowa, wysokiej jakości armatura łazienkowa i kuchenna

OPIS POMIESZCZEŃ
Salon: Przestronny, połączony z kuchnią, z wyjściem na dużą loggię.
Pokój 1: Sypialnia umeblowana.
Pokój 2: Pojemna szafa, może służyć jako dodatkowa sypialnia.
Kuchnia: zabudowa kuchenna wykonana na zamówienie, wyposażona w wysokiej jakości sprzęty AGD: piekarnik, zmywarka i płyta indukcyjna, lodówka, na podłodze gres.
Łazienka: Bardzo wygodna, umywalka, wc i wysokiej jakości armaturą, piękne i nowoczesne płytki.
WC: Wyposażone w WC i szafkę z umywalką.
Przedpokój: Wyposażony w pojemną szafę, na podłodze gres.

Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane: bardzo blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. METRO ALEJA WILANOWSKA 2 min piechotą.
W okolicy: Centrum Handlowe, szkoły, przedszkola, liczne skwery, sklepy, kawiarnie i restauracje.

DODATKOWE INFORMACJE:
Piętro: 5/6
Budynek i klatka schodowa: klatka schodowa w bardzo dobrym stanie, 2 nowoczesne windy.
Budynek z recepcją i ochroną.
Rodzaj własności: pełna własność z Księgą Wieczystą.
Czynsz z funduszem remontowym za mieszkanie: 550,00 zł

Oferta warta rozważenia! Polecam!
Nieruchomość dostępna wyłącznie w naszej firmie!

Zapraszam na prezentację apartamentu!
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267

Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody Hossa Property jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267