Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): No such file or directory in /home/platne/serwer14009/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/platne/serwer14009/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1685
Hossa Property Real Estate Company

O mnie

Hossa Property > O mnie

Magdalena Dziedzic-Samko
Prawnik i licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami – Nr licencji Ministra Infrastruktury 8230

O mnie:

Swoją przygodę z pośrednictwem zaczęłam zupełnie planowo. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a zaraz po nich studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Zanim poszłam na studia już wiedziałam, że chcę być pośrednikiem. Pracę w zawodzie rozpoczęłam zaraz po studiach. Zdobywałam doświadczenie w sprzedaży nieruchomości od pierwszych kroków na stanowisku asystenta pośrednika, poprzez pracę na stanowisku dyrektora biura nieruchomości, aż wreszcie odnalazłam swoje powołanie w samodzielnej pracy licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ten rodzaj organizacji pracy sprawia mi największą frajdę i satysfakcję.
Inspiruje mnie amerykański rynek nieruchomości. Podejście do prezentacji ofert nieruchomości, obsługa i zaplecze marketingowe. Czystość przestrzeni, jakość zdjęć, dbałość o każdy detal wizerunkowy i obsługi klienta. Postanowiłam przenieść pewne wzorce zachodnie przystosowując je do polskich warunków. Tak zbudowałam markę, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku nieruchomości. Stale współpracuję z profesjonalnym fotografem na potrzeby sprzedawanych nieruchomości.
Klient i jego zadowolenie jest dla mnie priorytetem, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia tematycznie związane z obrotem nieruchomościami. Kluczowym dla mnie jest bycie pośrednikiem świadomym aktualnej sytuacji na ciągle zmieniającym się rynku nieruchomości. Zdobyte wykształcenie prawnicze pozwala mi swobodnie poruszać się w arkanach prawnych sprzedawanych nieruchomości, szczególnie tych, które potrzebują uregulowania sytuacji prawnej jeszcze przed wystawieniem ich na sprzedaż. Mam duże doświadczenie w profesjonalnym doradztwie moim klientom w zakresie prawa, podatków, a także w rynkowej wycenie nieruchomości, na potrzeby procesu jej sprzedaży. Niejednokrotnie też zarządzałam nieruchomością od momentu jej przekazania do chwili sprzedaży. Mam doświadczenie w kontaktach z organami administracji samorządowej i państwowej w związku ze sprzedażą nieruchomości.
Wierzę w przypadki i ufam intuicji. Nie znoszę ignorancji, arogancji i ślepej wiary w status quo. Ciągle szukam i chyba nigdy nie przestanę. Staram się być dobrym człowiekiem.

Doświadczenie zawodowe:

  • Przejęcie w całości segmentu sprzedaży nieruchomości po hiszpańskim funduszu inwestycyjnym Habiteos SL, który ówcześnie zamykał swoje podwoje w Polsce. Sprzedaż luksusowych nieruchomości mieszkalnych i lokali użytkowych w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie.
  • Wyłączna współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości z Cushman&Wakefield Sp. z o.o. Sprzedaż luksusowych apartamentów, nieruchomości mieszkalnych i lokali użytkowych w najbardziej popularnych lokalizacjach w Warszawie.
  • Wyłączna współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości usytuowanych w Polsce (gównie w Warszawie), należących do zagranicznych inwestorów. Pracowałam m.in. na rzecz takich spółek jak: Anseral Sociedad Limitada, Diagonal Polonia SL, Gescona Fomento Y Control SL, Wola Inversiones Cerosiete SL, West Vistula SL, Zelurbel SL. Wyłączna reprezentacja wyżej wymienionych podmiotów w Polsce. Kompleksowa organizacja i realizacja procesu sprzedaży nieruchomości.
  • Wielokrotnie, wyłącznie reprezentowałam przy sprzedaży nieruchomości prywatnych, zagranicznych inwestorów. Moim zadaniem było kompleksowe zorganizowanie procesu sprzedaży nieruchomości, w tym: kampanii marketingowej, ogłoszeń prasowych, reklam w mass-mediach. Dbanie o odpowiednie pozycjonowanie tychże. Przeprowadzenie negocjacji, często ze szczególnym uwzględnieniem warunków zbywcy nieruchomości. Zorganizowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży. Reprezentacja jako wyłączny pełnomocnik.
  • Wyłączna współpraca jako pełnomocnik ds. sprzedaży nieruchomości własnych Banku BGŻ BNP Paribas SA. Sprzedaż budynków i lokali w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce. Kompleksowa organizacja procesu sprzedaży nieruchomości, często zapoczątkowana wyjaśnieniem/wyprostowaniem ich stanu prawnego. Organizacja kampanii marketingowej w Internecie, prasie biznesowej, prasie branżowej, mediach, TV. Sporządzanie i nadzór zawieranych umów. Reprezentacja Banku. Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu.
  • Wielokrotnie przeprowadzałam kompleksowo proces sprzedaży nieruchomości będących własnością osób prywatnych.