PUJSZANY - posiadłość pod Zamościem

Hossa Property > 84/4526/ODS
1 800 000 PLN3 766 PLN za m2
ZAMOŚĆ
DOM
SPRZEDAŻ
Powierzchnia:
478,00m2
Liczba pokoi:
11
Własność:
Własność
Rok budowy:
2007
Piętro:
0 / 1
Dom - Sprzedaż
ZAMOŚĆ
Rynek
Wtórny
Pow. użytkowa:
478 m2
Pow. całkowita:
478 m2
Rodzaj domu:
Rezydencja
Rok budowy
2007
Liczba pięter
1
Kształt działki
Prostokąt
Powierzchnia działki
31 900 m2
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rynek
Wtórny
Stan budynku
Wysoki standard
Ściany
Pustak
Okna
Drewniane nowy typ
Liczba pokoi
11
Liczba łazienek
8
Ogrzewanie
C.o. elektryczne,kominek
Ciepła woda
Bojler
Instalacje w domu
Elektryczna, internetowa
Przyłącza
Szambo ekologiczne
Dodatkowo
Piwnica, garaż, ogródek, taras
Typ ogrodzenia
Mieszane

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o charakterze rezydencji.
Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Wiszenki Kolonia, gmina Skierbieszów – oddalonej o ok. 20 km od Zamościa i 13 km od Krasnegostawu.
Dotychczasowe przeznaczenie: dom z funkcją pensjonatu – agroturystyka.
Możliwe przeznaczenie obiektu: dom mieszkalny/pensjonat/agroturystyka
Duża działka daje szanse swobodnego rozwoju.

Powierzchnia działki: 3,19 ha tj. 31.900 m2
Wybudowany budynek użytkowy o powierzchni użytkowej: 478 m 2
Parter stanowi 279 m 2 powierzchni użytkowej
Piętro to 199 m2 pow. użytkowej, gdzie zaprojektowano:
11 pokoi z dedykowanymi 8 łazienkami
Rok budowy 2007

Dom pięknie i malowniczo położony na wzgórzu, w samym sercu Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Widok rozciągający się z tarasu, na Las Orłowski – jak to na Roztoczu – zapiera dech w piersiach.

Posiadłość wybudowana jest na wzgórzu, działka posiada naturalny skłon w kierunku południowym. Teren posesji pięknie zagospodarowany, obiekt usytuowany w centralnej części działki; obok znajduje się stary sad, stary drewniany dom o pow. 77m2, dwa garaże, parking, pięknie zorganizowany ogród. Na terenie posesji stare drzewa liściaste. Teren jest w części zabudowanej ogrodzony. Podjazd z drogi gminnej, wyłożony tłuczniem i kostką brukową. Brama przesuwna, sterowana elektrycznie.

Media:
– energia elektryczna
– woda z wodociągu + własna studnia
– szambo biologiczne o poj. 9m3
– ogrzewanie kominkowo-nawiewowe oraz konwektory ciepła, które latem pełnią funkcję klimatyzacji

Obiekt jest budynkiem parterowym, częściowo podpiwniczonym, z poddaszem użytkowym. Składa się z trzech części: budynek główny, część otwarta – czyli sala letnia – jako łącznik i część gościnna.
Nieruchomość bardzo zadbana, wybudowana od podstaw w 2007, nie wymaga napraw ani remontów.
Mur ceramiczny, trójwarstwowy, dający dużą oszczędność w opłatach za ogrzewanie; dach dwuspadowy, pokryty gontem bitumicznym; poddasze w całości użytkowe, przystosowane na pokoje gościnne. Aktualnie działa 11 pokoi gościnnych wraz z przypisanymi do nich 8 łazienkami (w każdej ogrzewanie podłogowe).
Budynek główny ma wymiary zewnętrzne 15 x 8 m. Parter tego budynku z holem głównym, salonem, jadalnią i kuchnią stanowi układ otwarty. Piwnica o pow. 31,8m2. Obiekt zaaranżowany w sielskim stylu, ale jednocześnie też wygodnie i luksusowo. Wnętrza o wyjątkowym wystroju, stylizowane na stare; charakterystyczna ziemiańska kuchnia z ogromnym kominkiem, jadalnią i … nowoczesnym wyposażeniem z XXI wieku; salon w stylu barokowym; wyjście na wygodny, prawie 90-metrowy taras, z imponującym widokiem ze wzgórza, niezależnie od pory roku. Pomieszczenia zamknięte to przedsionek i toalety. Budynek główny jest połączony z częścią gościnną poprzez rekreacyjną salę letnią, zwaną wielką izbą (z kominkiem).

Posiadłość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczych tras rowerowych, ścieżek spacerowych i atrakcji turystycznych. Niedaleko stąd do Zamościa, zwanego perłą polskiego renesansu. Nieopodal: zimowy stok narciarski Bobliwo; największy zbiornik wodny lubelszczyzny – zalew w Nieliszu, z kąpieliskiem, molo spacerowym, przystanią żeglarską, tor wioślarskim i wypożyczalnią sprzętu pływającego.

Doskonała lokalizacja, gwarantująca bliski kontakt z przyrodą, znakomita atmosfera, wyśmienity catering oraz renoma miejsca skupiły przez lata rzeszę sympatyków oraz stałych klientów. Organizowano tu imprezy okolicznościowe, integracyjne, uroczystości rodzinne, zjazdy, małe konferencje czy pobyty zorganizowane.

Znakomita oferta!
Wyłączność pośrednika.
Magdalena Dziedzic-Samko
Nr licencji 8230
Tel. 510-118-267
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!

Copyright © by Hossa Property 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie Hossa Property. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób, wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Hossa Property jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Hossa Property w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późniejszymi zmianami).
Prezentowane ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Hossa Property
Magdalena Dziedzic-Samko
Numer licencji 8230
tel.0048 510-118-267